Vodstvo HUMS-a

Predsjednica Hrvatske udruge medicinskih sestara

Tanja Lupieri, mag.med.techn.
Klinička bolnica “Sveti Duh”
E-mail: tanja.lupieri@hums.hr

Potpredsjednica Hrvatske udruge medicinskih sestara

Marija Gilja, mag.med.techn.
Poliklinika Sveti Duh II, Zagreb
E-mail: marija.gilja@hums.hr

Tajnica Hrvatske udruge medicinskih sestara

Danijela Miše mag.med.techn
Klinika za infektivne bolesti “Dr. Fran Mihaljević”
E-mail: danijela.mise@hums.hr

 

 

Upravni odbor HUMS-a
Predsjednik: Hrvoje Pokos, mag.med.techn.
Opća bolnica Bjelovar
Mail: hrvoje.pokos@hums.hr

Članovi Upravnog odbora
Sanela Keserović Opća bolnica Karlovac sanela.keserovic@hums.hr Davor Zec KBC Osijek davor.zec@hums.hr Ljubica Fiškuš Opća bolnica Varaždin ljubica.fiskus@hums.hr Draženka Petric Opća bolnica „Dr. Tomislav Bardek“, Koprivnica drazenka.petric@hums.hr Marija Grančić marija.grancic@hums.hr KBC Split Zvjezdana Gvozdanović zvjezdana.gvozdanovic@hums.hr OŽB Našice Smiljana Kolundžić smiljana.kolundzic@hums.hr KB Merkur Nenad Škvorc nenad.skvorc@hums.hr OŽB Čakovec

 

Glavni odbor HUMS-a,
Miroslava Kičić, mag.med.techn., prof.

Škola za medicinske sestre Vinogradska
Mail: miroslava.kicic@hums.hr

ČLANOVI GLAVNOG ODBORA

Nadzorni odbor HUMS-a,
Predsjednik: Barbara Kolac, bacc.med.techn.
Županijska bolnica Čakovec
Mail: barbara.kolac@hums.hr

Članovi Nadzornog odbora
Barbara Kolac, predsjednica Županijska bolnica Čakovec barbara.kolac@hums.hr Mihela Pašalić KBC Sestre Milosrdnice, Zagreb mihela.pasalic@hums.hr Tatjana Knego Opća bolnica Dubrovnik tatjana.knego@hums.hr Ljiljana Grdić Medicinska škola Osijek ljiljana.grdic@hums.hr Mirna Ignac, bacc.med.techn., nadnarednica Ministarstvo obrane RH Mail.: mirna.ignac@hums.hr

Povjerenstva

U izradi