Stručna Društva

 

STRUČNO DRUŠTVO HRVATSKE UDRUGE MEDICINSKIH SESTARA PREDSJEDNIK E-MAIL
Društvo za dijabetes, endokrinologije i bolesti metabolizma Vilma Kolarić vilma.kolaric@hums.hr
Pedijatrijsko društvo Kristina Kužnik kristina.kuznik@hums.hr
Društvo medicinskih sestara dječjih vrtića Viktorija Bušić viktorija.busic@hums.hr
Društvo za suzbijanje boli v.d. predsjednica Ivana Lubina  ivana.lubina@hums.hr
Društvo oftalmoloških medicinskih sestara/tehničara Đurđica Duh durdica.duh@hums.hr
Društvo medicine rada i športa Irena Danyi Holetić irena.danyi.holetic@hums.hr
Psihijatrijsko društvo Zinka Bratuša zinka.batusa@hums.hr
Društvo nefrologije, dijalize i transplantacije bubrega Bosiljka Devčić bosiljka.devcic@hums.hr
Onkološko-hematološko društvo Branka Svetec branka.svetec@hums.hr
Društvo za reumatologiju i rehabilitaciju Vesna Barbarić vesna.barbaric@hums.hr
Kirurško društvo Nevenka Begić nevenka.begic@hums.hr
Pulmološko društvo Marijeta Fištrek marijeta.fistrek@hums.hr
Društvo nastavnika zdravstvene njege v.d. predsjednik Robert Lovrić  robert.lovric@hums.hr
Društvo patronažnih sestara v.d. predsjednica Milica Tikvić  milica.tikvic@hums.hr
Društvo dječjih kirurških djelatnosti Snježana Slabinjac Kordiš snjezana.slabinjac.kordis@hums.hr
Društvo medicinskih sestara primarne zdravstvene zaštite v.d. Draženka Tenšek drazenka.tensek@hums.hr
Društvo medicinskih sestara i tehničara školske i sveučilišne medicine Bruna Sokolić bruna.sokolic@hums.hr
Društvo medicinskih tehničara – gipsera Mario Škalic mario.skalic@hums.hr
Društvo glavnih sestara v.d. predsjednica Adelka Zoretić  adelka.zoretic@hums.hr
Infektološko društvo Gordana Kičin Ercegovac gordana.kicin.ercegovac@hums.hr
Društvo za kvalitetu Josipa Bišćan josipa.biscan@hums.hr
Društvo za povijest sestrinstva Sanda Franković sanda.frankovic@hums.hr
Društvo za hospicijsku i palijativnu zdravstvenu njegu Blaženka Horvat blazenka.horvat@hums.hr
Društvo za transplantaciju solidnih organa Hrvoje Kaurin hrvoje.kaurin@hums.hr
Društvo uroloških medicinskih sestara i tehničara Radmila Vrbat radmila.vrbat@hums.hr
Društvo za ortopediju i traumatologiju Karmela Hrastinski karmela.hrastinski@hums.hr
Društvo za bolesti glave i vrata Aleksandar Trbojević aleksandar.trbojevic@hums.hr
Društvo medicinskih sestara i tehničara Domovinskog rata Ljerka Pavković ljerka.pavkovic@hums.hr